Chemia UW

2011 - 2014


#1 2011-07-17 22:40:28

 Bianka

Nowy użytkownik

Skąd: Radom -> Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 8
Punktów :   

Coś o sobie :)

Cześć!
Myślę, że dobrze by było, gdyby każdy chemik ;) powiedział na początek coś o sobie!
Zacznę egoistycznie od siebie :P
Lat 19, studentka równoległa, żeglarka. Lubię też zwierzęta oraz od czasu do czasu bazgrzę coś ołówkiem i zakopuję się w książkach :D. Mam na imię Bianka (bardzo ono inne od nicka forumowego ;) ). Na forum irk mogliście mnie poznać jako "megami" (kurde, i wyszło szydło z worka!)


Niech ci, co mają skrzydła lecą spełniać swe marzenia!

Offline

 

#2 2011-07-17 22:52:33

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Aleksandra. Szalony człowiek, który po klasie chemiczno-fizycznej skończył na filologii polskiej, a po roku stwierdził, że jednak chemia jest lepsza. :D niemalże człowiek renesansu.
Kocham dobrą muzykę, raczej biernie i teatr, raczej czynnie.
Przy wyborze filmów i książek jestem bardzo ostrożna i wybredna.
I uwielbiam gotować. :P
Będę pewnie żałować powyższego kulinarnego coming outu, bywa.


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#3 2011-07-17 22:55:25

 Bianka

Nowy użytkownik

Skąd: Radom -> Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Dlaczego żałować? :D Ja uwielbiam gotować i piec ciastka! :D Może jakaś sekcja kulinarna pierwszego roku chemii? ;)

Celtko, sama studiuję też na wydziale humanistycznym po mat-fiz-infie, więc... obie wiemy jak to bywa z byciem "człowiekiem renesansu" :D


Niech ci, co mają skrzydła lecą spełniać swe marzenia!

Offline

 

#4 2011-07-17 22:57:16

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

A co studiujesz? Ja zostawiłam swoją filologię. Stwierdziłam, że nie dam rady tak jeździć (bo studiowałam na UKSW) i chemia wygrała. :)


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#5 2011-07-17 23:00:45

 Bianka

Nowy użytkownik

Skąd: Radom -> Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Ja studiuję jeszcze pedagogikę.
No, tak dojazdy na UKSWord mogłyby być wykańczające, w pełni rozumiem decyzję :). Dobrze, że znalazłaś swoje powołanie.

Tymczasem uciekam, bo wyjeżdżam jutro na dwa tygodnie - życzcie pomyślnych wiatrów i przywiozę Wam pocztówki ;)


Niech ci, co mają skrzydła lecą spełniać swe marzenia!

Offline

 

#6 2011-07-17 23:53:40

 Aisa

Administrator

Skąd: Gliwice / Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

witam ludzi renesansu :))

ja - Asia, ktora...
czasem ma ochote na dobra ksiazke lub dobry film, a czasem na glupie kreskowki xD

uwielbia podroze i (o zgrozo, kolejna) gotowanie i pieczenie xD naprawde kolko kulinarne na chemii chyba sie przyda, a przynajmniej obiady piatkowe (ktory chyba bedzie wolnym dla wiekszosci chemikow o ile nie studiuja czegos jeszcze..)


Asia W.

Offline

 

#7 2011-07-18 00:00:51

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

W sumie gotowanie ma wiele wspólnego z chemia. Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko. :P


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#8 2011-07-18 00:06:15

 Bianka

Nowy użytkownik

Skąd: Radom -> Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Piątki akurat układają mi się tak, że po południu faktycznie można zmajstrować obiad! :D
Pozdrawiam!

Może bym wreszcie poszła się pakować? :D


Niech ci, co mają skrzydła lecą spełniać swe marzenia!

Offline

 

#9 2011-07-18 18:53:43

Ania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Witam przyszłe studentki i przyszłych studentów chemii ;)

Ania, uwielbiam kino i literaturę, nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, co bardziej. Zdecydowanie szerokie zainteresowania, wahałam się między chemią a dziennikarstwem, zwyciężyła jednak miłość do nauki ścisłej ;) Poza wcześniej wymienionymi, kocham muzykę i teatr. Aha, zgłaszam się jako pierwsza z kompletnym antytalentem kulinarnym. Niestety :( :D

Ostatnio edytowany przez Ania (2011-07-19 23:34:29)

Offline

 

#10 2011-07-19 15:22:55

 Mateusz.Redel

Użytkownik

5680950
Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Witam. Widzę że wiele osób tutaj ma wiele związanego z renesansem :P sam chodziłem do klasy lingwistycznej hehe ;) To będzie mój drugi kierunek i mam nadzieje że uda mi się połączyć plany by z wami studiować :)

Offline

 

#11 2011-07-19 17:31:40

 JW

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

hej,
mam na imię Julka i też jestem człowiekiem renesansu: klasa fr-geo-biol-chem. Chemia była moim wymarzonym kierunkiem
bo co mi po farmacji, medycynie, weterynarii itp. itd. Wracam na ten wydział po ponad półrocznej chorobie ( to się na-studiowałam :)
I mam nadzieję(tak jak już gdzieś napisałam), że będziemy ,no może nie zgraną (tak od razu) grupą, ale po prostu GRUPĄ ludzi mających wspólny język, pasje i cel.

Offline

 

#12 2011-07-19 17:52:59

misskjmm

Użytkownik

Skąd: W
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 16

Re: Coś o sobie :)

no to jeszcze ja dorzucę swoje dwa grosze ;)

Mam na imię Klaudia i w porównaniu do was nienawidze gotować bo tylko garnki spalam :D
W zamian za to kocham fotografować, przede wszystkim ludzi i przyrodę.

Chemia z jednej strony była moją deską ratunku bo chcialam iść na biotechnologie na uw i pw lub na analityke medyczna no ale się nie dostałam więc stanęło na chemii i w sumie teraz stwierdzam że to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać, gdyż po wielu rozmowach z rocznikami starszymi i nie tylko doszłam do wniosku że to bardzo ciekawy i przyszłościowy kierunek.

Co do spotkania i ogólnej integracji to jestem za gdyż ciągle trafiam jakoś na ludzi którzy nigdy nie potrafią się zgrać a jednak mieć taką paczke ludzi którzy będą sobie jakoś pomagać czy się wspierać chociażby notatkami i innymi tego typu rzeczami byłoby dla nas pomocne. Oczywiście popołudniowe spędzanie wspólnie czasu również jest dobrym pomysłem, ale wy gotujecie :D ja was tylko będę objadać ;)

Offline

 

#13 2011-07-19 20:41:11

 katarzyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Witajcie Chemicy!
Katarzyna, antykucharz (piszę się tylko na "objadanie Was", jak to napisała Klaudia :)
Fanka polskich siatkarzy i bluesa.
Nie pogardzę strrasznym horrorem, ale tylko w towarzystwie^^

Jeśli chodzi o spotkanie, najlepiej koniec września, bo planuję mieszkać w akademiku a drogi mam sporo

Offline

 

#14 2011-07-19 23:27:05

Rosalpowar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Witam, warto poznać ludzi z którymi bede sie widywał prawie na codzień na uczelni:]

Jestem Olek. O chemii jako takiej nigdy poważnie nie myślałem, ale przy wyborze kierunków trochę się popytałem ludzi i poczytałem, po czym stwierdziłem że mogę po tym kierunku robić to co mnie interesuje. Jak mam czas to czytam dużo(ostatnio Bondar i troche innej beczki Dukaj), czasem sam coś naskrobie. Przymierzam się do kupna motocykla. O muzyce za dużo bym sie rozpisał, w skrócie ostatnio Portishead, Archive plus powrót fazy na stoner rock i folk.
W sumie też byłbym zainteresowany jakims OGUNem z filozofii, ale o tym to chyba w innym temacie ktoś wspomniał.

Jezusmaria, odwykłem od pisania na forach.

Offline

 

#15 2011-07-19 23:31:56

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Ooo! Bondar! :D


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#16 2011-07-19 23:34:03

Rosalpowar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Celtka napisał:

Ooo! Bondar! :D

No nie wierze, czytałaś?:D

Offline

 

#17 2011-07-19 23:35:55

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Oczywiście! Ostatnio sporo tego typu rzeczy czytam. A Żadana znasz?


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#18 2011-07-19 23:43:30

Rosalpowar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Kojarze Żadana, ale nic nie czytałem, kilka miesięcy temu mnie naszło żeby poszukać sobie jakiś pisarzy ukraińskich młodego pokolenia i tak jakoś się wkręciłem:P

Offline

 

#19 2011-07-19 23:47:26

 Celtka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Poczytaj koniecznie jak będziesz miał chwilę. Uwielbiam sposób w jaki Żadan pisze.
Będzie od kogo (i komu) książki pożyczać. :P


Nie obawiaj się doskonałości. Nigdy jej nie osiągniesz.

Offline

 

#20 2011-07-20 11:07:39

gladys

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Kaja. Już studiuję, chemia to mój drugi kierunek - o ile uda mi się pogodzić plany, albo o ile nie wykończy mnie matematyka i fizyka ;) Zaryzykuję.

Dołączam do kółka kulinarnego - chociaż preferuję słodkie wypieki ;) Lubię taniec, wędrówki, trochę interesuję się medycyną naturalną. I baaardzo amatorsko ćwiczyłam karate, jak będzie teraz - zobaczymy. Chętnie się spotkam wcześniej, z tego co widzę - z niektórymi może nawet na Mazurach ;)

Wg moich przemyśleń analityka to gorsze rozwiązanie - także dobrze wybrałaś, Klaudia!

Ostatnio edytowany przez gladys (2011-07-20 11:13:21)


Jestem mistrzem ciętej riposty. Na drugi dzień.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harakiri.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.xxl.pun.pl www.eaa.pun.pl www.extramanager.pun.pl